Click to order
Total: 
Имя и фамилия
Город и отделение Новой почты или адрес если курьерская доставка
Доставка
Рассылка
Комментарий
Я ПОДТВЕРЖДАЮ ЗАКАЗ БЕЗ ЗВОНКА ОПЕРАТОРА
Payment method
Обратный звонок
Только телефон - и мы в деле!
Поздравляем, вы получили бесплатную доставку!
Оформите быстрый заказ в 1 клик.
Close
Мессенджеры
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone

Резинка для фітнесу Kyncilor (М'ятна)

У наявності

Виробник: Kyncilor
Модель: Резинка для фітнесу
290
грн.
580
грн.
Кількість:
Розмір:
Опис товару:
Фітнес-резинки чудово підійдуть для тренування м'язів плечей, ніг, сідниць, рук і спини. Так само резинки використовують для гімнастичних та атлетичних вправ. Вправи з резинкою можна виконувати вдома, а так само додатково комбінувати тренування у фітнес-клубі. Унікальність резинок у тому, що вони мають дуже великий опір від 1.5 до 120 кілограм, беріть із собою та займайтеся де завгодно.
Фітнес-резинка є еластичною стрічкою з латексу у вигляді кільця. З нею досить робити стандартні звичні вправи, але за рахунок опору, який буде виникати при розтягуванні гуми, результат буде значно вище. І це під час заняття ви самі зможете регулювати навантаження за рахунок збільшення або зменшення амплітуди розтягування. Безсумнівним плюсом є також той момент, що резинки для фітнесу показані всім, вони не шкодять суглобово-зв'язковому апарату. Фітнес-резинку також називають фітнес-стрічкою, еспандером для ніг, у яких однаковий принцип роботи.
Матеріал: 20% бавовна, 50% терілен, 30% латекс
Фітнес-резинка ніжного м'ятного кольору призначена для тренування різних груп м'язів як у спортзалі під керівництвом інструктора, так і самостійно в домашніх умовах. Очевидні переваги цього виробу для спорту:
- Продумана ширина. Завдяки ширині у 8 см забезпечується високий рівень опору, який дає потрібну навантаження при розтягуванні стрічки. Така резинка для розтяжки не перекручується при тренуванні.
- Можливість вибрати розмір. Мінімальний діаметр стрічки-еспандера 69 см, другий за величиною - 80. Також можна купити гумку для фітнесу 90 см завдовжки. Чим менше діаметр гумки, тим складніше її розтягувати при перевищенні певного порогу. Це також дозволяє регулювати силу навантаження при вправах.
- Низька ціна. Цей компактний тренажер коштує набагато дешевше різних спортивних снарядів, а завдяки своїй універсальності - максимально ефективний.
- Компактні розміри. Невелика штучка легко поміститься в звичайну сумку.

Резинки для тренувань виготовлені з латексу з додаванням бавовни й терилена. Ці матеріали забезпечують еластичність тренажеру, швидке повернення до первісної форми. Додатковою перевагою резинок є їх зносостійкість - навіть при інтенсивній експлуатації та постійному розтягуванні пристосування буде швидко повертати первісну форму й прослужить кілька років.
За фітнес-резинкою просто доглядати - досить випрати в машинці при забрудненні відповідно до інструкції виробника. Під час тренувань можна поєднувати використання еластичною резинки для фітнесу з іншими еспандерами та тренажерами.
Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент резинок для фітнесу Kyncilor. Замовлення можна оформити на сайті, доставка проводиться по всій території України.
Обратный звонок
Только телефон - и мы в деле!
Поздравляем, вы получили бесплатную доставку!
Оформите быстрый заказ в 1 клик.
Made on
Tilda